RĖMĖJAI:

Dainora ir Erasmo Soto

A. ir L. Mišeikiai

Rima Auštrienė

Ingrida Dargelienė

Jūratė Lalaitė

Austėja Jonkaitytė

L. ir K. Grodeckai

Danguolė Bladienė

TAVO KARJEROS KELIAS               PRASIDEDA NUO TAVĘS PATIES!!!

 

KASDIEN KVIEČIU PASIKALBĖTI APIE PROFESIJAS.

 

INDIVIDUALŪS POKALBIAI APIE KARJERĄ BIBLIOTEKOJE!!!

 

Ugdymo karjerai koordinatorė Laura

2018-11-23 Su IIIg. klasės mokiniais stebime tiesioginę transliaciją iš Vilniuje vykstančios baigiamosios NKS 2018 konferencijos.

 

2018-11-19 NACIONALINĖ KARJEROS SAVAITĖ 2018.

 

11:00-12:30 val. kviečiu visus norinčius stebėti tiesioginę transliaciją iš Vilniuje vyksiančios konferencija NKS 2018.

 

 

 

2018-11-19 Startavo

 

Nacionalinė karjeros savaitė!!!

 

Daugiau informacijos bibliotekoje!

2018-04-19 aštuntokai su auklėtoja Vida ir ugdymo karjerai koordinatore Laura vyko į atvirų durų dieną kūrybines dirbtuves "Būk pirmas pasirinkdamas savo profesiją!" Tauragės profesinio rengimo centre. Praktiškai prisilietė prie šių profesijų darbų: kompiuterinės įrangos derintojo, automobilių elektros įrenginių remontininko, automobilių mechaniko, apdailininko, baldžiaus, pardavėjo, barmeno, kirpėjo, virėjo ir higieninės kosmetikos kosmetiko.

2018-04-11 Ugdymosi diena "MATUOJUOSI PROFESIJAS".

Ig ir IIIg klasių mokiniai vyko į atvirų durų dieną Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje "Pasimatuok profesiją". Čia visą dieną vyko pamokos kitaip. 1. Atvira ugdymo karjerai pamoka šventiškai. 2. LAMA BPO komandos prisistatymas. 3. Profesijų "matavimosi" pasirinkimai. 4. Praktinio mokymo užsiėmimai "MATUOJUOSI PROFESIJAS". 5. Neformali ir sportinė veikla. 6.Konsultacijos ir diskusijos.

2018-03-30 Jurbarko Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijos aktų salėje vyko renginys "Kas po to?". Renginio tikslas - iš pirmų lūpų sužinoti apie tai, kas mokinių laukia po mokyklos bei kaip tam tikslingai ir sėkmingai pasiruošti. Renginio metu studijuojantys, dirbantys ir savo verslą pradėję didžiuosiuose Lietuvos miestuose Jurbarko rajono jaunuoliai pasakojo apie kelią į ten, kur yra dabar. Iš šių jaunų  ir veiklių žmonių išgirdome dar visai šviežius įspūdžius ir patirtį. Buvo pristatytos įvairios profesijos, bei papasakota, ko tikėtis pasirinkus vieną ar kitą specialybę. Vyko diskusijos. Buvo galima užduoti klausimus šiems jauniems specialistams: Vytautui Pažereckui apie miksologiją, Domui Tabulevičiui apie inžinerinius mokslus, Giedriui Steponavičiui apie muzikos studijas ir darbą armijoje, Simonai Reičiūnaitei apie dizainą, grafiką ir architektūrą, Kristinai Permanaitei apie biomedicinos studijas ir farmaciją, Indrei Nemuraitei apie IT ir fizikos mokslus, Ingai Būblaitytei apie rinkodarą ir komunikacijos studijas.

 

2018-01-19 Atnaujinome informaciją po parodos apie studijas :)

2017-11-28 IIIg klasės mokiniai netradicinę pamoką turėjo AB "Vilkyškių pieninė".

2017-10-25 Apsijungė biologija (mokytoja M. Gečienė) ir ugdymas karjerai (L. Grodeckienė). Netradicinės pamokos įmonėje "Thermo Fisher Scientific" ir Vilniaus universitete zoologijos muziejuje.

Informacija bibliotekoje

 

APLANKYK ŠIAS NUORODAS IR SUŽINOSI APIE SAVE LABAI DAUG!!!